Kolczyki Jest 136 produktów

Odpowiednie do danej okazji kolczyki, to podstawa modnej stylizacji. Ale są także modele, które pasują na co dzień i od święta. Firma LOVE STORY w swojej ofercie posiada kolekcje takie jak: SENSI lub DOMINI, które pasują do ubioru odświętnego jak i do codziennej, eleganckiej stylizacji. Kółeczka, trójkąty oraz gwiazdki kolczyków DOMINI cechuje s...

Odpowiednie do danej okazji kolczyki, to podstawa modnej stylizacji. Ale są także modele, które pasują na co dzień i od święta. Firma LOVE STORY w swojej ofercie posiada kolekcje takie jak: SENSI lub DOMINI, które pasują do ubioru odświętnego jak i do codziennej, eleganckiej stylizacji. Kółeczka, trójkąty oraz gwiazdki kolczyków DOMINI cechuje spokojna, harmonijna elegancja. Pasują do osób lubiących ład i porządek.  Nausznice SENSI łączą w sobie kreatywność kształtów oraz piękno delikatnych cyrkonii. Drzewka szczęścia, serduszka lub koniczynki przyniosą szczęście obdarowanej nimi osobie. Delikatne słoniki, sówki czy motylki z serii HAPPY to połączenie wesołego akcentu z cyrkoniami, złoceniami oraz srebrem próby 0,925. Wybierając kolczyki dla małej dziewczynki warto zwrócić uwagę na kolekcję KIDS. Zdobione cyrkoniami słoniki, nuty oraz kwiatuszki są bardzo lekkie i wykonane z antyalergicznych tworzyw. SEMPRE niesie z sobą przesłanie nieśmiertelnej miłości. Serca oraz symbole nieskończoności powiedzą wybrance więcej niż tysiąc słów miłosnego wyznania. ENGEL WINGS warto podarować przyjaciółce lub bliskiej koleżance, która z anielską dobrocią słucha zawsze, długich zwierzeń. Kolczyki srebrne kot z cyrkoniami serii HAPPY powinna kupić dla siebie miłośniczka kotów. A nowoczesne i eleganckie wisiorki origami CARUSO, warto nabyć jeśli chce się dopełnić całości modnej stylizacji codziennej.

Srebro próby 0,925 oraz rodowane i pozłacane powierzchnie zapewnią kolczykom piękny wygląd na długi czas. Wszystkie kolczyki są zapakowane w oryginalne opakowania w formie pudełeczka z wieczkiem. Tak zapakowane nadają się już do wręczenia jako prezent.

Więcej »
Wyświetlono 1 - 45 z 136 produktów
Wyświetlono 1 - 45 z 136 produktów
Produkt dodano do porównania