Nowość

Zegarek Casio G-Shock GAW-100-1AER

Zegarek Casio G-Shock GAW-100-1AER

Zegarek męski Casio G-Shock pasek GAW-100-1AER.

Szczegóły

Casio G-Shock

Cena: 685,00 zł

1 Produkt

Ostatnie sztuki produktu!

Zegarek męski japońskiej marki Casio G-SHOCK GAW-100-1AER na pasku z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Koperta okrągła z tworzywa sztucznego o średnicy 46 mm w kolorze czarnym.

Zegarek posiada mechanizm solarny, co ozn. że dzięki wbudowanym na tarczy panelom słonecznym zegarek wykorzystuje do działania dowolne źródło światła.

Szkiełko mineralne ma piąty stopień twardości w skali Mohs'a. Jest elastyczne, a więc odporne na pęknięcia i stłuczenia.

Wodoszczelność na poziomie 200m (20ATM)ozn. że z zegarka można korzystać nawet przy głębszych zanurzeniach podwodnych. Nie należy bać się o zalanie mechanizmu podczas brania prysznica, pływania czy nurkowania.

Zegarek posiada Shock Resistant - opracowany przez japońskich inżynierów unikatowy system zabezpieczenia zegarka przed wstrząsami i uderzeniami czyni go niezwykle odpornym na uszkodzenia mechaniczne.

Do podświetlenia tego zegarka użyto diody LED, która stonowanym i jasnym światłem wystarczająco naświetli nam tarczę zegarka, tak byśmy mogli odczytać aktualną godzinę. Podświetlenie to można uruchomić ręcznie lub też poprzez podniesienie ręki do góry i skierowanie jej w kierunku twarzy. Dzieje się tak jednak tylko wtedy, gdy otoczenie nie jest dostatecznie doświetlone.

Funkcja stopera pozwalająca na dokładny pomiar czasu, który naliczany jest po naciśnięciu przycisku. Maksymalna długość pomiaru wynosi 24 godzin przy dokładności do setnej części sekundy.

Zegarek wyposażony jest w funkcję, polegającą na liczeniu czasu wspak. Gdy pomiar osiągnie 0 minut, 0 sekund, zegar emituje 10-sekundowy sygnał dźwiękowy. Maksymalna długość pomiaru wynosi 1 godzinę.

Funkcja umożliwiająca odczyt godziny kilku lub wszystkich stref czasowych.

Można ustawić 5 alarmów dziennych.

Funkcja Radio Controlled ozn. że zegarek odbiera sygnały radiowe nadajników w Europie, USA, Japonii i Chinach i automatycznie dostraja się do aktualnego czasu.

Zegarek wyposażony jest w Neobrite, powłokę świetlną zapewniającą długotrwałe świecenie w ciemności po krótkim naświetleniu.

Automatyczny kalendarz wyświetlający zawsze prawidłową datę, bez względu na długość miesiąca czy rok przestępny.

Możliwość całkowitego wyciszenia zegarka.

Zegarek przekazuje informację o słabej baterii lub kończącej się rezerwie chodu.

Zegarek posiada podstawowy okres gwarancji, który wynosi 3 lata. Istnieje możliwość przedłużenia o kolejne 3 lata po niewielkiej opłacie.

Zapięcie sprzączka
Długość maksymalnie 21 cm
Waga 77 g
Marka zegarka Casio
Rodzaj Zegarka Męski
Wodoszczelność 200 m / WR200 / 20 ATM / 20 Bar
Mechanizm Solarny
Rodzaj koperty Tworzywo
Kolor koperty czarny
Kolor tarczy czarny
Szkiełko Mineralne
Rodzaj paska Tworzywo
Kolor paska Czarny
Szerokość koperty 46 mm
Grubość koperty 15 mm
Model GAW-100-1AER
Gwarancja 36 miesięcy

Produkty podobne

Wyroby złote, srebrne

Produkt dodano do porównania