Nowość

Zegarek Casio G-Shock GA-700-4AER

Zegarek Casio G-Shock GA-700-4AER

Zegarek męski Casio G-Shock pasek GA-700-4AER.

Szczegóły

Casio G-Shock

449,00 zł

1 Produkt

Ostatnie sztuki produktu!

Zegarek męski japońskiej marki Casio G-SHOCK GA-700-4AER na pasku z tworzywa sztucznego w kolorze czerwonym. Koperta okrągła z tworzywa sztucznego o średnicy 50 mm w kolorze czerwonym.

Zegarek posiada mechanizm kwarcowy, co ozn. że zasilany jest za pomocą impulsu elektrycznego z baterii, który przekazywany jest do drgającego kryształu kwarcu.

Szkiełko mineralne ma piąty stopień twardości w skali Mohs'a. Jest elastyczne, a więc odporne na pęknięcia i stłuczenia.

Wodoszczelność na poziomie 200m (20ATM)ozn. że z zegarka można korzystać nawet przy głębszych zanurzeniach podwodnych. Nie należy bać się o zalanie mechanizmu podczas brania prysznica, pływania czy nurkowania.

Zegarek posiada Shock Resistant - opracowany przez japońskich inżynierów unikatowy system zabezpieczenia zegarka przed wstrząsami i uderzeniami czyni go niezwykle odpornym na uszkodzenia mechaniczne.

Podświetlenie typu Super Illuminator.

Zegarek wyposażony jest w Neobrite powłokę świetlną zapewniającą długotrwałe świecenie w ciemności po krótkim naświetleniu.

Funkcja stopera pozwalająca na dokładny pomiar czasu, który naliczany jest po naciśnięciu przycisku. Maksymalna długość pomiaru wynosi 24 godzin przy dokładności do setnej części sekundy.

Zegarek wyposażony jest w funkcję, polegającą na liczeniu czasu wspak. Gdy pomiar osiągnie 0 minut, 0 sekund, zegar emituje 10-sekundowy sygnał dźwiękowy. Maksymalna długość pomiaru wynosi 1 godzinę.

Funkcja umożliwiająca odczyt godziny kilku lub wszystkich stref czasowych.

Można ustawić 5 alarmów dziennych oraz drzemkę.

Automatyczny kalendarz wyświetlający zawsze prawidłową datę, bez względu na długość miesiąca czy rok przestępny.

Możliwość całkowitego wyciszenia zegarka.

Żywotność baterii to 2 lata.

Zegarek posiada podstawowy okres gwarancji, który wynosi 3 lata. Istnieje możliwość przedłużenia o kolejne 3 lata po niewielkiej opłacie.

Zapięciesprzączka
Długośćmaksymalnie 21,5 cm
Waga70 g
Marka zegarkaCasio
Rodzaj ZegarkaMęski
Wodoszczelność200 m / WR200 / 20 ATM / 20 Bar
MechanizmKwarcowy
Rodzaj kopertyTworzywo
Kolor kopertyczerwony
Kolor tarczyczarny
SzkiełkoMineralne
Rodzaj paskaTworzywo
Kolor paskaczerwony
Szerokość koperty50 mm
Grubość koperty17 mm
ModelGA-700-4AER
Gwarancja36 miesięcy

Produkty podobne

Wyroby złote, srebrne

Produkt dodano do porównania