Nowość

Zegarek Lorus  RRX41CX-9

Zegarek Lorus RRX41CX-9

Zegarek Unisex Lorus Pasek RRX41CX-9

Szczegóły

Lorus

Cena: 99,00 zł

1 Produkt

Ostatnie sztuki produktu!

Zegarek damski, męski, dziecięcy japońskiej marki Lorus, model RRX41CX-9 na pasku z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym.

Koperta okrągła o średnicy 29 mm wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym.

Zegarek posiada mechanizm kwarcowy, co ozn. że zasilany jest za pomocą impulsu elektrycznego z baterii, który przekazywany jest do drgającego kryształu kwarcu.

Szkiełko mineralne ma piąty stopień twardości w skali Mohs'a. Jest elastyczne, a więc odporne na pęknięcia i stłuczenia.

Wodoszczelność na poziomie 100m (10ATM)ozn. że może być zanurzany w wodzie np. podczas kąpieli czy pływania. Nie zaleca się jednak zanurzania na dużych głębokościach ani też korzystania z przycisków lub regulacji koronki pod wodą.

Niezwykle jasne i bardzo wygodne dla użytkownika podświetlenie typu illuminator, które to oświetla tarczę zegarka od spodu, dzięki czemu można bez problemu odczytać wskazania zegarka nawet w ciemnościach. Wyposażony jest także w powłokę świetlną zapewniającą długotrwałe świecenie w ciemności po krótkim naświetleniu.

Do zakupionego zegarka dołączona będzie karta gwarancyjna, respektowana w serwisie centralnym oraz przez inne wybrane autoryzowane serwisy. Posiada ważność 24 miesięcy licząc od daty sprzedaży.

Zapięcie Sprzączka
Długość maksymalnie 17,50 cm
Waga 20,00 g
Marka zegarka Lorus
Rodzaj Zegarka Unisex
Wodoszczelność 100 m / WR100 / 10 ATM / 10 Bar
Mechanizm Kwarcowy
Rodzaj koperty Tworzywo
Kolor koperty czarny
Kolor tarczy biały
Szkiełko Mineralne
Rodzaj paska Tworzywo
Kolor paska Czarny
Szerokość koperty 29 mm
Grubość koperty 12 mm
Model RRX41CX-9
Gwarancja 24 miesiące

Produkty podobne

Wyroby złote, srebrne

Produkt dodano do porównania